bluebrowncustomgreenorangepinkredturquoiseyellow
 • Layout Style
 • Texture for Boxed, Framed, Rounded Layout Background

 • Font
  • Body:

  • Menu:

  • Title:

  * Fonts are used to example. You able to use 600+ google web fonts in the backend.

609 11 87 00 Pn - Pt: 8:00 - 16:00 info@superchip.pl

Promocje i oferty specjalne

GoldBox do 1.2TSi w super cenie

goldbox 12tsi 710

Już od dziś GoldBox do silnika 1.2TSI grupy VAG w oszałamiająco niskiej cenie 1490zł. Decydując się juz dziś na kupno, oszczędzasz 300zł.

Nowa cena obowiązuje u wszystkich przedstawicieli V-tech, w całej Polsce.

Chipowanie na śniadanie

chipowanie na sniadanie 4c3a080ePonieważ pracujemy od 8.00 rano, ale nasi Szanowni Klienci najchętniej budzą się później i chcą odwiedzać nas w godzinach południowych i wieczornych – przygotowaliśmy akcję promocyjną dla tych, którzy jednak postanowią zwiększyć moc swojego samochodu rano. Chipowanie na śniadanie to 10% zniżki od ceny katalogowej na dowolny chiptuning, jeżeli modyfikujesz auto w tygodniu, w godzinach od 8.00 do 10.00. Oznacza to, że chip do TDI czy innego turbo diesla możesz kupić w cenie od 855 zł – o ile nie zapomnisz ustawić budzika ;)
Warunkiem otrzymania 10% rabatu jest podanie hasła "chipowanie na śniadanie".

Gwarancja 100% satysfakcji

gwarancja satsfakcji 294Jesteśmy naprawdę przekonani o wysokiej jakości naszych produktów i usług, dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić unikalną gwarancję satysfakcji, która ma zapewnić Twoje pełne zadowolenie i poczucie bezpieczeństwa przy korzystaniu z naszej oferty.

Gwarancja dotyczy wszystkich naszych produktów tuningowych (chipów, RedBoxów) oraz produktów oszczędzających paliwo (GreenBoxów). Jeżeli zdecydowałeś się na nasz produkt, możesz go zwrócić w przeciągu 14 dni bez żadnych wyjaśnień – a my oddamy Ci pieniądze, potrącając jedynie koszt montażu i wykonania testów na hamowni w kwocie 200 zł.

 

Wyłączanie filtrów FAP / DPF

wylaczanie filtrow fap dpf 710

Usuwanie DPF, wyłączanie filtra cząstek stałych

Co to jest filtr DPF

Filtr cząstek stałych to element ukłau wydechowego, który ma pochłaniać sadzę wydzielaną podczas spalania oleju napędowego. Mimo niezaprzeczalnych zalet dla środowiska, jest to jeden z najbardziej awaryjnych elementów współczesnych silników diesla.

Usuwanie mechaniczne DPF, FAP

Fizyczne usunięcie filtra z układu wydechowego, to obecnie najskuteczniejsza metoda trwałego wyeliminowania problemu z filtrem DPF lub FAP. Program sterownika silnika jest poprawiany tak, aby czystość spalin została w miarę możliwości zachowana (zależy to od stanu technicznego silnika i jego wtryskiwaczy oraz od tego, jaką moc ma samochód i czy ma być w nim zastosowany chip tuning czy też nie). Oferujemy kompleksową usługę usunięcia uszkodzonego filtra z układu, oraz modyfikacji oprogramowania sterownika silnika. Cena usunięcia DPF i wyłączenia DPF w sterowniku silnika oraz usługi mechanicznej (wycięcia DPF z obudowy) są ustalane indywidualnie i uzależnione są od stopnia komplikacji układu, a także wybranego rozwiązania.

Emulator filtra DPF, FAP

Emulator DPF jest dostępny do niektórych modeli samochodów. W przypadkach szczególnych konieczny jest montaż emulatora filtra cząstek stałych - urządzenia elektronicznego, symulującego pracę filtra DPF, przy czym usunięcie DPF mechaniczne również musi być wykonane.

Regeneracja filtra DPF, naprawa DPF

Naprawa DPF jest możliwa o ile rdzeń filtra nie jest stopiony i zachował swoje właściwości. Regeneracja DPF i FAP polega na chemicznym rozpuszczeniu i wypłukaniu zawartości rdzenia i jego ponownym montażu po sprawdzeniu oporu przepływu jaki stawia. Regeneracja filtra cząstek stałych jest alternatywną usługą do mechanicznego usunięcia DPF (wycięcia DPF) i funkcjonowanie DPF zostaje zachowane.

Specjalna oferta dla klientów flotowych

oferta flotowa 294W przypadku samochodów flotowych, pojazdów w wypożyczalniach oraz wszędzie tam, gdzie liczy się maksymalna trwałość silnika i możliwie ekonomiczny styl jazdy proponujemy opcjonalne rozwiązania "oferty dla flot".

W zależności od modelu samochodu i sterującego nim komputera możliwe są następujące opcje:

 • ograniczenie prędkości maksymalnej do zadanej (np. 130 km/h)
 • ograniczenie maksymalnych obrotów silnika (ogranicza zużycie silnika)
 • zmiana charakterystyk momentu obrotowego na poszczególnych biegach wymuszająca bardziej ekonomiczną jazdę (mniejsze zużycie paliwa)
 • wprowadzenie zabezpieczenia przed jazdą na półsprzęgle
 • dodatkowa optymalizacja oprogramowania w celu zmniejszenia zużycia paliwa

Modyfikacja polega na zmianie programu w sterowniku silnika na taki, w którym wymagane opcje zostały aktywowane. Istnieje ponadto możliwość dostarczenia przez V-tech urządzeń do zmiany oprogramowania na fabryczne (bez ograniczeń) i flotowe przez użytkownika floty (przy użyciu V-tech RTS).

Ponieważ możliwości aktywowania poszczególnych ograniczeń i optymalizacji zależą od użytego w samochodzie systemu sterowania, niekiedy nie wszystkie opcje są możliwe jednocześnie i wymagają oddzielnej konsultacji z naszym specjalistą.

Optymalizacja oprogramowania w ofercie flotowej jest niedroga i szybko się zwraca. Ze względu na wymagane indywidualne podejście do życzeń klienta oraz rozmiar i sposób podlegających modyfikacji flot, ceny i sposób realizacji usług przez partnerów V-tech ustalane są bezpośrednio z konsultantem.

Sprawdź nas. W celu uzyskaniu szczegółowych informacji napisz do nas adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń: 609 11 87 00

Wypożyczanie boxów

wypozyczanie boxow 294Za jedyne 100 zł miesięcznie możesz doładować swój samochód o EKSTRA MOC.

W chwili gdy suma twoich wszystkich wpłat osiągnie cenę nowego boxa, RedBox jest Twój. Aby sprawdzić o ile możemy zwiększyć moc Twójego silnika, zapraszamy do Katalogu rozwiązań na naszej stronie.

Warunki:

 • Zadzwoń do nas i umów się z nami na dowolny termin,
 • przywieź ze sobą Dowód Osobisty i drugi dokument potwierdzający Twoją tożsamość (prawo jazdy lub paszport)
 • Pierwsza rata, uiszczana podczas montażu wynosi 400zł

Montaż RedBoxa nie wymaga zmian mechanicznych w silniku!
Nie tracisz gwarancji na samochód!

W każdej chwili możesz zwrócić do nas urządzenie bez żadnych dodatkowych opłat. W chwili gdy suma twoich wszystkich wpłat osiągnie cenę nowego produktu, Box jest Twój.

Liczba boxów przeznaczonych do wypożyczenia w każdym miesiącu jest limitowana.
Jeżeli chcesz się umówić lub dowiedzieć się więcej na temat wypożyczenia Boxa i nie tylko – prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 609 11 87 00 lub o wizytę w naszej siedzibie.

Podkręcamy moc?

Zapytaj nas o modyfikację swojego pojazdu.

Zapytaj o wycenę